Meniu
Your Cart

Apie Mus


Mūsų kalėdinės eglutės – jūsų gražioms šventėms


Kalėdos ar Naujieji metai be papuoštos eglutės? Tikriausiai retas kuris įsivaizduoja tokį scenarijų. Kalėdinė eglutė jau nuo seno tapo pagrindiniu kasmetinių žiemos švenčių akcentu. Papuošta spalvingais žaisliukais, mirksinti švytinčiomis lemputėmis, ji garbingai stovi namų centre ir pasitinka bei palydi visą šventinį maratoną.

Taigi ir mes Kalėdų bei Naujųjų metų neįsivaizduojame be žaliuojančios eglutės. Kaip tik todėl ir nusprendėme ne tik ją kasmet pasipuošti, bet ir jomis prekiauti. Nors kaip komanda esame dar visai jauni, tačiau prekybos duoną jau išbandėme ir nutarėme plėstis – savo klientams pasiūlyti ne tik įsigyti visžalius daniškus kėnius bei lietuviškas eglutes, bet ir kartu iš vienų rankų pasirūpinti būtinais šventiniais atributais – eglutės stovu ir pristatymu į jūsų namus.


Kalėdinės eglutės į namus


Pasitarę su komanda sukūrėme internetinį puslapį, iš kurio mūsų klientai galės įsigyti tiek pavienes eglutes su pristatymu į namus (šia paslauga galės pasinaudoti Šilutės, Klaipėdos, Kauno bei Vilniaus miestų bei rajonų gyventojai), tiek sudaryti su mumis bendradarbiavimo sutartį.

Ką tai reiškia? Detalią informaciją apie šią paslaugą rasite čia (PARTNERYSTĖ) .

O trumpai bendradarbiavimą galime apibūdinti taip: jei norite šventėms užsidirbti papildomų pinigų, mes jums padėsime. Pasirašę bendradarbiavimo sutartį, jūs gausite iš mūsų daniškų kėnių partiją už tam tikrą rinkos kainą, o patys juos parduosite už savo nustatytą sumą.


Kodėl verta su mumis sudaryti bendradarbiavimo sutartį?


Pirmiausia skubame prisipažinti, kad mes vieninteliai Lietuvoje siūlome tokią galimybę – sukurti bendradarbiavimo programą. Kadangi patys esame augantis verslas, nutarėme orientuotis į žmones, kurie perpardavinėja eglutes. Norime ne tik teikti didmenos paslaugą, bet ir paskatinti žmones pabandyti prekiauti. Nors vieną mėnesį. Nors vieną kartą per metus. Manome, kad tai gali tapti puikia patirtimi, susipažinimu kaip veikia smulkusis verslas, su galimybe papildomai užsidirbti. Taigi galima sakyti taip – eglutės mūsų, o pinigai jūsų.


Susidomėjote? Susisiekite su mumis ir su džiaugsmu aptarsime sutarties sąlygas.


Mes dirbame tam, kad jūsų šventės būtų džiaugsmingos!