Minimalizmas ir natūralumas:

Minimalistinis dizainas šiemet išlieka itin populiarus. Pasirinkite šviesaus atspalvio eglutę ir mažai papuošalų, pabrėždami natūralius medžio elementus. Papildykite šviesias spalvas su natūraliomis tekstilėmis, pavyzdžiui, linu arba medvilne. Šis švarus ir ramus dizainas suteiks jūsų namams švelnią ir elegantišką kalėdinę atmosferą.

Audringi ir ryškūs spalvų deriniai:

Jei mėgstate drąsius ir ryškius spalvų derinius, tai tendencija jums. 2023 metais populiarūs bus spalvų eksplozijos kalėdinės eglutės. Drąsiai derinkite ryškius atspalvius, pavyzdžiui, oranžinę su mėlyna arba rožinę su žalia. Nenuobodus ir energingas kalėdų stilius garantuotas!

Gliteriniai akcentai:

Gliteris ir blizgesys nėra nuo seno vien tik Kalėdų šventei skirtas elementas. Šiais metais jis tampa neatsiejama kalėdinių eglučių dalimi. Suteikite eglutei glamūro akcentų, pabarstykite šiek tiek blizgesio ant šakų arba pasirinkite blizgančius aksesuarus, kurie pritrauks dėmesį.

Retro nuotaika:

Šios tendencijos siužetai grįžta atgal į praeitį. Sugrįžkite į senąją laiko mašiną ir dekoruokite eglutę retro stiliaus elementais. Naudokite senovės stiliaus šviesas, senų laikų dekorą arba netgi pasinerkite į konkrečią dekadoje įkvėptą temą, pavyzdžiui, 60-ųjų arba 80-ųjų metų dizainą.

Gamta ir ekologija:

Augančios ekologinės sampratos metu vis daugiau žmonių siekia natūralumo ir aplinkai draugiško gyvenimo. Kalėdinių eglučių dizaine tai atsispindi pasirinkus ekologiškas medžio rūšis, tokią kaip eglė arba pušis, ir dekoruojant ją natūraliomis medžiagomis, pavyzdžiui, popieriumi, medžio žievele arba gamtos elementais.

Atkreipkite dėmesį į šias kalėdinių eglučių dizaino tendencijas ir leiskite savo kūrybingumui išsiskleisti šventiniu laikotarpiu. Nebijokite eksperimentuoti ir kurti savo unikalų stilių, kuris atspindėtų jūsų asmenybę ir šventės dvasią!