Meniu
Your Cart

Dirbtinės eglutės

Dirbtinės kalėdinės eglutės yra nuostabus pasirinkimas tiems, kurie nori turėti ilgaamžę, tvarkingą ir lengvai prižiūrimą kalėdinę dekoraciją. Šios eglutės yra pagamintos iš aukščiausios kokybės dirbtinių medžiagų ir yra beveik neatskirtinos nuo natūralių eglučių.

Vienas iš didžiausių privalumų, turėti dirbtinę kalėdinę eglutę, yra tai, kad jos nereikia daug priežiūros, kadangi jos nemeta spyglių. Taip pat nereikia skirti laiko, kad sutvarkytumėte jos šakas, kaip reikia natūralioms eglutėms.

Dirbtinės kalėdinės eglutės yra lengvai prieinamos įvairiose formose ir dydžiuose, taigi galite pasirinkti tokį modelį, kuris atitiks jūsų interjero spalvą ir stilių. Taip pat jos būna labai tvirtos ir stabilios, tad galėsite būti tikri, jog jūsų dekoracija saugi ir stabiliai laikysis visą šventinį laikotarpį.

Be to, dirbtinės kalėdinės eglutės yra ilgaamžės, todėl jūs galite jas naudoti keliems metams be jokių problemų. Tai yra ypač svarbu tiems, kurie vertina ilgalaikius sprendimus ir nenori kiekvienais metais pirkti naujų eglučių.

Viskas susiję su kalėdines eglutes pirkimu gali būti didelis ir sunkus uždavinys, todėl dirbtinės kalėdinės eglutės yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori turėti gražią ir ilgaamžę dekoraciją, kuri suteiks jums daug džiaugsmo kiekvienais metais.

Dirbtinė Eglutė 200cm Dirbtinė Eglutė 200cm
Out Of Stock
Dirbtinė kalėdų eglutė, kuri yra 200 cm aukščio, yra imituota eglė, pagaminta iš sintetinių medžiagų, skirta naudoti kaip Kalėdų dekoraciją namuose ar biure. Ši eglutė paprastai yra pagaminta iš plastiko, metalo ir plastikinių šakelių, kurios imituoja tikrų eglių spyglius.Šios dirbtinės eglutės pliu..
199.00€
Mokesčiai:199.00€
Dirbtinė Eglutė 250cm Dirbtinė Eglutė 250cm
Out Of Stock
Dirbtinė kalėdų eglutė, kuri yra 250 cm aukščio, yra imituota eglė, pagaminta iš sintetinių medžiagų, skirta naudoti kaip Kalėdų dekoraciją namuose ar biure. Ši eglutė paprastai yra pagaminta iš plastiko, metalo ir plastikinių šakelių, kurios imituoja tikrų eglių spyglius.Šios dirbtinės eglutės pliu..
219.00€
Mokesčiai:219.00€
Rodoma 1 to 2 of 2 (1 psl.)