Meniu
Your Cart

Medinis Eglutės Stovas

Medinis Eglutės Stovas
Out Of Stock
Medinis Eglutės Stovas

Mūsų mediniai kalėdinių eglučių stovai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško natūralios ir tradicinės kalėdų atmosferos savo namuose ar biure. Mūsų stovai yra pagaminti iš kokybiško medžio, todėl jie yra tvirti, patvarūs ir ilgaamžiški.

Mūsų mediniai stovai nereikalauja jokių specialių įrankių ar priežiūros. Jie yra lengvi, tačiau pakankamai tvirti, kad saugiai laikytų jūsų eglutę vietoje. Mūsų stovai taip pat yra lengvai surinkti ir naudoti, todėl jūsų eglutė bus paruošta greitai ir be streso.

Mediniai stovai yra prieinami skirtingų dydžių, kad atitiktų jūsų eglutės aukštį ir plotį. Jie yra nudažyti natūraliomis spalvomis, todėl jie puikiai derinasi su bet kokia namų ar biuro interjero stilistika.

Mūsų mediniai kalėdinių eglučių stovai yra lengvi, funkcionalūs ir tradicinio stiliaus, kad užtikrintų, jog jūsų eglutė atrodys gerai ir saugiai stovės per visą šventinį sezoną. Kadangi stovai neturi vandens rezervuaro, juos klientas turės susiveržti pats su varžtais, kad užtikrintų stabilumą ir tvirtumą. Tai gali būti paprasta procedūra, kurią galite atlikti patys namuose arba biure.

  • Likutis: Out Of Stock
30.00€
Mokesčiai: 30.00€