Meniu
Your Cart

PRISTATYMO/GRĄŽINIMO SĄLYGOS.

PRISTATYMO/GRĄŽINIMO SĄLYGOS.

Prekių pristatymas

 

1. Prekių užsakymai pristatymui į namus el. parduotuvėje ,,Daniški Kėniai‘‘ priimami nuo 2023 m. spalio 3 d.

2. Vėliausiai užsakymą galima pateikti iki 2023 m. gruodžio 22 d.

3. Užsakytas el. parduotuvėje ,,Daniški Kėniai‘‘ prekes gausite jūsų pageidaujamu adresu Šilutės, Klaipėdos, Kauno ir Vilniaus mieste ir jų apylinkėse.

4. Pristatymo grafikai sudaromi realiu laiku, po jūsų užsakymo gavimo.

5. Apie numatytą pristatymo datą pranešime per 1-2 dienas po jūsų užsakymo pateikimo.

6. Pristatymui parinksime artimiausią numatytą laiką, nebent informuosite, kad ši data jums netinka ir pageidaujate kitos.

7. Jei mūsų parinktas pristatymo laikas jums netinka, sutarsime kitą, jums labiau tinkamą pristatymo datą.

8. Paprastai prekes pristatome per 1 dienas po užsakymo pateikimo, tačiau artėjant šventėms ir esant dideliam užimtumui, pasiliekame teisę keisti pristatymo terminus.

9. Pristatymas jūsų nurodytu adresu nekainuos, nebent tai nėra miestai kuriuose mes dirbame. Tokiu atveju pasiliekame teisę perskaičiuoti pristatymo išlaidas.

10. Kad neįvyktų nesusipratimų, rekomenduojame pristatytą prekę atsiimti pačiam užsakovui, o jei nėra galimybės, informuoti mus apie įgaliotą atsiimti asmenį.

11. Galimas prekių atsiėmimas ir jūsų mieste, tačiau dėl šios paslaugos reikia susisiekti su mumis nurodytais kontaktais.

 

 

Pinigų / prekių grąžinimas

 

1. Jei matome, kad jūsų užsakymo negalime pristatyti nurodytu laiku, o kitos mūsų siūlomos artimiausios datos jums netinka, grąžinsime 100 proc. jūsų už prekę sumokėtos sumos.

2. Jei jums pateikus užsakymą matome, kad negalime išpildyti jūsų pasirinktų sąlygų arba mūsų siūlomos alternatyvos jūsų netenkina, grąžinsime 100 proc. jūsų už prekę sumokėtos sumos.

3. Pinigai negrąžinami, jei negavote prekės dėl užsakymo metu neteisingai nurodyto adreso ar kontaktinių duomenų.

4. Prekių priėmimo metu rekomenduojame kartu su kurjeriu patikrinti pristatytų prekių būklę. Jei pastebėjote pažeidimus ar broką, prašome apie tai pranešti mums per 24 val. ir mes grąžinsime 100 proc. jūsų už prekę sumokėtos sumos arba pakeisime prekę kita.

5. El. parduotuvė ,,Daniški Kėniai‘‘ neprisiima atsakomybės, pinigai negrąžinami ir prekės nekeičiamos už netinkamai saugomą, neprižiūrimą medelį ir kitus iš mūsų įsigytus gaminius ar kitokį priežiūros bei naudojimosi rekomendacijų nesilaikymą, kai dėl netinkamo jūsų elgesio prekės prarado savo formą ir išvaizdą.

 

Jei dėl pristatymo ar grąžinimo sąlygų turite klausimų, susisekite su mumis nurodytais kontaktais.