Meniu
Your Cart

Eglutės Stovai

Kalėdinių eglučių stovai yra būtinas daiktas, jei norite turėti tvirtą ir stabilų pagrindą savo kalėdinėms eglutėms. Šie stovai suteikia stabilumą, kad jūsų eglutė nenukristų ar nesvyruotų.

Kalėdinių eglučių stovai būna įvairių dydžių ir formų, todėl galite lengvai pasirinkti tinkamą pagal savo poreikius. Jie gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų, tokių kaip metalas, plastmasė, mediena ar netgi keramika, todėl galite pasirinkti tokią medžiagą, kuri atitiktų jūsų interjero stilių.

Nepamirškite, kad pasirinkus tinkamą kalėdinių eglučių stovą, taip pat reikia atsižvelgti į jo talpą - stovas turi būti pakankamai tvirtas, kad galėtų laikyti jūsų eglutę be per didelio svorio krūvio. Taip pat reikia atsižvelgti į stovo dizainą ir spalvą, kad jis harmoningai derėtų su jūsų kalėdinės eglutės spalvomis ir dekoru.

Eglutės stovai yra patikimi, tvirti ir svarbūs kalėdinių eglučių laikymui. Pasirinkite tinkamą stovą savo eglutei, kad galėtumėte mėgautis saugia, tvirta ir nuostabia kalėdine dekoracija.

Medinis Eglutės Stovas
Out Of Stock
Mūsų mediniai kalėdinių eglučių stovai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško natūralios ir tradicinės kalėdų atmosferos savo namuose ar biure. Mūsų stovai yra pagaminti iš kokybiško medžio, todėl jie yra tvirti, patvarūs ir ilgaamžiški.Mūsų mediniai stovai nereikalauja jokių specialių įrankių a..
30.00€
Mokesčiai:30.00€
Metalinis Eglutės Stovas
Out Of Stock
Mūsų metaliniai kalėdinių eglučių stovai yra tvirti, patvarūs ir funkcionalūs. Jie yra pagaminti iš aukštos kokybės metalo, kuris užtikrina maksimalų stabilumą ir ilgaamžiškumą. Tai reiškia, kad jūsų eglutė bus saugi ir tvirtai laikoma vietoje visą šventinį sezoną.Mūsų metaliniai stovai taip pat tur..
60.00€
Mokesčiai:60.00€
Plastmasinis Eglutės Stovas
Out Of Stock
Mūsų plastmasiniai kalėdinių eglučių stovai yra moderni ir praktiška alternatyva tradiciniams metaliniams stovams. Jie yra pagaminti iš aukštos kokybės plastiko, kuris užtikrina stabilumą ir ilgaamžiškumą. Tai reiškia, kad jūsų eglutė bus saugi ir tvirtai laikoma ant vietos per visą šventinę sezoną...
45.00€
Mokesčiai:45.00€
Rodoma 1 to 3 of 3 (1 psl.)